قوانین و حریم خصوصی

قوانین و حریم خصوصی


کاربرگرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به سایت، خرید کردن، ایجاد پروفایل و استفاده از خدمات وبسایت اعم از طرح های تشویقی یا تخفیفی به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست میباشد و تخطی در هر یک از بندهای قوانین توسط سایت یا مشتری میتواند طرف مقابل را محق برای لغو سفارش یا مرجوع کردن کالا نماید.


قوانین عمومی:

کلیه اصول فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد. در صورتی که در رویه ها و یا قوانین فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست در آینده تغییری ایجاد شود در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد و استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش تغییرات میباشد.


رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست بر طبق توافقنامه های موجود با سایت نماد اعتماد الکترونیکی، متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد.

ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

در صورت استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست ، کاربران مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور خود هستند و مسئولیت کلیه فعالیت هایی که با حساب کاربری آنها انجام میپذیرد به عهده آنها خواهد بود.


شرایط سفارش:

وبسایت فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست متعهد است، در روزهای کاری تمام سفارش های ثبت شده را طبق توافق ارسال نماید و در صورت بروز هر گونه مشکل، کاربر را از طریق راه های ارتباطی نظیر تماس یا ایمیل ثبت شده در حساب کاربری، از مشکل پیش آمده مطلع نموده و جهت ارسال مجدد هماهنگی های لازم را انجام دهد.

بازه های زمانی ارسال توسط فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست طبق زمانبندی های خاص صورت میپذیرد به این منظور زمانبندی های خارج از این محدوده مورد تایید فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست نخواهد بود.

منظور از روز کاری، تمامی روزهای هفته به غیر از جمعه ها و روز های تعطیل رسمی تقویم میباشد و ساعت کاری جهت پشتیبانی شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ و پنجشنبه ها از ساعت ۸ الی ۱۳ می باشد.

ضمنا تمامی تغییرات درشرایط و روزهای کاری در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی ۱ارگونومیست به اطلاع عموم خواهد رسید.

کاربران باید هنگام سفارش کالا فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند، لذا در صورت ارائه اطلاعات نادرست یا ناقص از طرف سفارش دهنده کالا، سفارش مشتری قابل پیگیری نخواهد بود.

همچنین اگر سفارش برای آدرس دیگری غیر از آدرس پروفایل شخص دارای حساب کاربری باشد و مبلغ از پیش پرداخت شده باشد شخص تحویل گیرنده میبایست کارت شناسایی خود را هنگام تحویل ارئه دهد.


پرداخت وجه:

پرداخت وجه سفارش از ۱ طریق امکان پذیر میباشد:

– پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی بانک ملت (توسط کلیه کارت های عضو شتاب)

در صورت داشتن کد تخفیف در نظر داشته باشید که این کد تنها روی محصولات بدون تخفیف اعمال میشود.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری عودت خواهد گردید.


شرایط تحویل کالا:

هنگام تحویل گرفتن سفارش ارائه کارت ملی سفارش دهنده ضروری می باشد.

تحویل گیرنده بایستی هنگام تحویل کالا، از سلامت بسته ارسالی اطمینان حاصل کرده و در صورت مشاهده هر گونه له شدگی و خیس شدن یا خراب بودن قسمتی از بسته اصلی که نشان از وارد آمدن ضربه به جعبه و یا محصول داخل آن باشد، از تحویل گرفتن بسته خودداری کرده و همان ساعت با پشتیبانی فروشگاه ۱ارگونومیست تماس حاصل فرمایند.


موارد نامتعارف

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه ۱ارگونومیست موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

با توجه به اینکه زمان تحویل تمامی مرسولات تحویل داده شده به شرکت های حمل بار تابع قوانین خاص خود می باشند، در صورت تاخیر در رساندن مرسوله به مشتری، فروشگاه ۱ارگونومیست تا جای ممکن این موارد را پیگیری خواهد کرد و درکنار مشتری خواهد بود تا بسته به مشتری تحویل داده شود، ولی جبران خسارت تاخیر جزو وظایف این فروشگاه نمی باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق ارسال تیکت از بخش پشتیبانی حساب کاربری خود مشکلات را به اطلاع تیم پشتیبانی برسانید.


نمایندگی:

فروشگاه آنلاین سایت اینترنتی ۱ارگونومیست در هیچ نقطه ای ازکشور نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها از طریق درگاه اینترنتی https://www.1ergonomist.ir قابل پیگیری می باشد.

دکمه بازگشت به بالا