درباره ما

وجود ریسک فاکتورهای ارگونومی در محیط های کاری و صنایع منجر به وارد شدن خسارات زیادی بطور مستقیم یا غیرمستقیم به سازمان ها می شود که از دلایل اصلی آن، کم اهمیت بودن مسائل ارگونومی از دیدگاه مدیران صنایع یا آشنایی ناکافی آنها از مزیت های به کارگیری ارگونومی و مهندسی فاکتورهای انسانی در حفظ و ارتقاء سلامتی نیروی کار و بهبود بهره وری سیستم های کاری می باشد.

از اهداف اساسی شرکت مهندسین ۱ ارگونومیست، ارائه خدمات مشاوره ای و سازگار کردن مسائل فیزیکی، محیطی و روانی اجتماعی محیط کار با ویژگی های کاربر در راستای بهینه سازی تعامل کاربر با سیستم های کاری با هدف بهبود عملکرد و کاهش خطاها و آسیب های بالقوه می باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن کادری متخصص و مجرب از اعضای هیئت علمی دانشگاهها و فارغ التحصیلان ارگونومی به ارزیابی تخصصی ریسک های ارگونومی موجود در محیط کار پرداخته و با طراحی روشهای کاری، محیط های کاری، آموزش و توسعه راهکارهای مهندسی و کم هزینه بر بهبود کارآیی و اثر بخشی سازمان ها متمرکز است.

متخصصین این شرکت آماده ارائه خدمات ارگونومی با بهترین کیفیت در تمامی صنایع منجمله صنایع تولیدی، خودروسازی، صنایع دفاع و صنایع فرآیندی و همچنین سازمانهای خدماتی مثل خدمات درمانی و بهداشتی، حمل و نقل، شهرداری ها، بانکها، آموزش و پرورش، آتش نشانی، پلیس و تمام سازمانهای ارائه دهنده خدمات می باشد.

دکمه بازگشت به بالا