ارگونومی شناختیاخبار و تازه ها

۵ مورد از مزایای دسترسی کارکنان به آموزش برای کاهش استرس بالا در سال جدید

5Benefits to Ensure That Your Employees Have Access to Training to Reduce High Stress in the New Year

بر کسی پوشیده نیست که سطوح بالای استرس می تواند بر عملکرد، سلامت و بازدهی کارگران تأثیر منفی بگذارد. یک مطالعه نشان داده که پرستارانی که استرس شغلی بالاتری داشتند، عملکرد شغلی کمتری داشتند و قصد داشتند شغل خود را در عرض پنج سال ترک کنند.

اگر می خواهید سلامت و تندرستی کارکنان خود را در اولویت قرار دهید، می توانید آنها را با روشهایی که برای گذر از موقعیت های پر استرس در محل کار به ان نیاز دارند، آموزش دهید.

به عنوان بخشی از آموزش استرس بالا، کارمندان می توانند در کارگاه ها و سخنرانی ها شرکت کنند تا راهبردهایی را برای مدیریت بهتر استرس در حین کار بیاموزند. این ابزارها می توانند به حفظ سلامت جسمی و روحی آنها در حین کار پشت میز یا کار ایستاده کمک کنند.


شما باید آموزش هایی در مورد استرس بالا برای کارکنان خود ارائه دهید زیرا می تواند:

بهبود سلامت کارکنان – استرس یکی از دلایل اصلی مشکلات سلامتی است که باعث می شود کارگران وقت خود را خارج از کار و در مطب پزشک بگذرانند. در واقع، هزینه های مراقبت های بهداشتی برای کارگرانی که استرس بالا را گزارش می کنند، تقریباً ۵۰ درصد بیشتر است. با این حال، اگر کارکنان ابزارهای مناسب برای مقابله با استرس را به روش های سالم بدانند، بهتر می توانند از سلامت خود محافظت کنند و عملکرد شغلی خود را حفظ کنند.

بهبود بهره وری کارکنان – استرس محل کار می تواند منجر به کاهش عمده بهره وری شود. با این حال، یک مطالعه نشان داد که مواردی مانند برنامه های سلامتی می توانند این کاهش بهره وری را کاهش دهند. آموزش استرس بالا را می توان در برنامه سلامتی شرکت گنجاند تا سلامت کارکنان را در دراز مدت بهبود بخشد.

کاهش صدمات در محل کار – کارکنان استرس زا می توانند بیشتر در معرض اشتباهات و حوادثی باشند که باعث آسیب می شوند. این آسیب ها می تواند برای کارفرمایان پرهزینه باشد. با این حال، زمانی که کارکنان بدانند چگونه استرس خود را مدیریت کنند، می توانند در حین کار هوشیارتر باشند و از وقوع حوادث جلوگیری کنند.

روحیه کارکنان را افزایش دهید – ارائه آموزش به کارکنان نشان می دهد که به رفاه آنها اهمیت می دهید. بنابراین آنها می توانند بیشتر در شغل خود بمانند و از کار خود راضی باشند و در نتیجه گردش مالی و هزینه های مربوطه را کاهش دهند.

بهبود شهرت شرکت – شهرت خوب اغلب در نحوه رفتار کارفرمایان با کارکنان خود منعکس می شود. وقتی کارمندان و مشتریان بدانند که شرکت شما به رفع استرس کارکنان اهمیت می دهد، به احتمال زیاد به خدمات شما اعتماد خواهند کرد.


شما مجبور نیستید به تنهایی یک برنامه آموزشی ارائه دهید. تیم کارشناسان ما در ۱ergonomist می توانند جلسات آموزشی را برای کارمندان شما و نیازهای متنوع آنها برگزار کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما یا برای یادگیری نحوه کمک به حفظ اعتماد به نفس و کاهش استرس کارمندان خود، همین امروز با تیم ما تماس بگیرید.

 

منبع:

https://www.work-fit.com/blog/5-benefits-to-ensure-that-your-employees-have-access-to-training-to-reduce-high-stress-in-the-new-year

محمدعلی برزگری

فارغ التحصیل کارشناس مهندسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشجوی ارشد ارگونومی دانشگاه یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا